Zpět na: Monitory dechu

Babysense Bundle

Tisk
babysense-7-v24-bundle-1
Modifikátor variant cen
Prodejní cena5.670 Kč
Prodejní cena bez DPH4.686 Kč
Sleva
Hodnota DPH984 Kč
Cena / kg:
V24R BS7 box 2022
Popis

Babysense 7 & Video Baby Monitor V24R

 

Babysense Bundle je cenově zvýhodněná sada od firmy Babysense, která obsahuje monitor dechu Babysense 7 a videochůvičku Babysense V24R.

Monitor dechu BABYSENSE 7 je nástupcem velmi oblíbeného modelu Babysense 5 a hlavní novinkou roku 2018 Izraelského výrobce Hisense.

Jedná se o nejmodernější bezdotykový monitor dechu na světě vybavený dvěmi senzorovými podložkami a designově nadčasovou atraktivní kontrolní jednotkou se zvukovým a vizuálním signalizačním alarmem. Monitor dechu Babysense 7 identifikuje vzorce dýchání Vašeho dítěte, které jsou přeneseny do kompaktního mikroprocesoru, umístěného v kontrolní jednotce přístroje.

Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, nebo pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a vizuální alarm.

Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane!

Monitor dechu Babysense 7 je v boji proti SIDS nejúčinnějším a nejbezpečnějším výrobkem na světě. Splňuje ta nejpřísnější kritéria evropské certifikace pro provoz ve zdravotnických zařízeních i domácnostech.

První produkty řady BABYSENSE byly vyvinuty před více než 20 lety jako první svého druhu na světě a od té doby pomohly více než 600 000 dětí po celém světě. Díky poznatkům dětských lékařů, firemních vývojářů a požadavkům rodičů prošly značným vývojovým procesem a zdokonalením.

Hlavní přednosti:

Obsah balení:

Technické údaje:

 

 

Babysense Video Baby Monitor V24R

Říká se „rodičovská dovolená“. Jistě máte jiné představy o dovolené. My Vás chápeme, a proto Vám nabízíme naši videochůvičku Babysense V24R, která Vám ulehčí práci a ubere starosti. Každé dítě potřebuje péči a díky našim videochůvičkám získáte přehled o dění kolem svého potomka, aniž byste museli být stále u něj.

Naše dětská chůvička Babysense je vybavena 2,4palcovým vysoce kvalitním barevným LCD displejem propojeným nejmodernější 2,4GHz FHSS technologií. Všechny bezdrátové technologie splňují bezpečnostní standardy a jsou zdravotně nezávadné. Maminky, pokud tedy chcete mít kontrolu nad svými ratolestmi, pak je pro Vás naše videochůvička tím nejlepším řešením. Budete mít jistotu, že je Vaše miminko v pořádku, protože si to díky videochůvičce budete moci ověřit ve dne i v noci.

Pořiďte si originální video chůvičku od Babysense – vaše dítě si zaslouží tu nejlepší péči.

 

 

ECO REŽIM  

Umožňuje nastavit úroveň aktivace zvuku registrovanou u vašeho dítěte

 

AUTOMATICKÁ INFRAČERVENÁ NOČNÍ VIZE

Můžete si být jisti, že své dítě uvidíte dnem i nocí

 

DVOUSMĚRNÝ TAL-BACK

Utěšujte dítě zvukem vlastního hlasu pomocí obousměrné komunikace

 

NOČNÍ SVĚTLO

Dálková aktivace uklidňující záře v dětském pokoji

 

UKOLÉBAVKY

Uklidněte své dítě ke spánku s nahranými polyfonními ukolébavkami a „bílým šumem“

 

MONITOROVÁNÍ TEPLOTY POKOJE

Monitoruje teplotu dětského pokoje s varováním dle nastavených hodnot

 

DLOUHÝ DOSAH

Dlouhý dosah až 300 metrů (ve volném prostoru) s varováním mimo dosah

 

2x DIGITÁLNÍ ZOOM

Umožní pozorněji sledovat vaše dítě

 

 

VLASTNOSTI:

            /součástí balení jedna kamera/

OBSAH BALENÍ:

Jednotek v balení:5